Oferta

BABY CLUB

Dzieci w wieku 6 miesięcy - 2,5 roku

To strefa mamy i dziecka, których zapraszamy na zajęcia ruchowo-muzyczne, z elementami języka angielskiego. Tu będą gry i zabawy, wierszyki i piosenki specjalnie dla najmłodszych. To także doskonała okazja do spotkań w gronie młodych mam oraz wymiany doświadczeń i wsparcia.

Lekcje: 1x45 minut w tygodniu
40 zł / zajęcia
karnet miesięczny: 150 zł

PRZEDSZKOLAKI

Dzieci w wieku przedszkolnym

Twoje dziecko będzie zdobywać swoje pierwsze sprawności językowe - uczyć się przez zabawę, śpiewając piosenki oraz powtarzając wierszyki. Tu nie ma nudy, tu się naprawdę dużo dzieje. Kurs dla przedszkolaków to również świetne przygotowanie dziecka do pracy w grupie, niezbędne w szkolnych realiach. Nie uczymy się z książki. Korzystamy z wielu materiałów dydaktycznych. Na książki jeszcze przyjdzie czas!

Lekcje: 2x35 minut / tygodniowo
1700 zł / kurs roczny

DOBRY START

Uczniowie klas 1-3

Twoje dziecko wkroczy w świat nauki nowego języka i co najważniejsze - tu nie ma nudy, bo nauka skoncentrowana jest na zabawie. Angażujące treści z książki połączone są z zabawami i grami ruchowymi. Będzie głośno – dużo śpiewu, wyliczanek i wierszyków. Uczniowie stawiać będą pierwsze kroki z językiem pisanym i czytanym, ale nas najbardziej interesuje aby Twoje dziecko otworzyć na osłuchanie z językiem, nabranie swobody w powtarzaniu, zapamiętywaniu i rozbudowywaniu słownictwa. Nie interesują nas ćwiczenia i bezmyślne wypełnianie luk w tekstach i zadaniach. Aby Twoje dziecka miało dobry start z językiem angielskim, musi być w nim zanurzone. I tego języka właśnie na lekcji ma być bardzo dużo.

Lekcje: 2x40 minut / tygodniowo
1800 zł / kurs roczny

MŁODY CZŁOWIEK, czyli BAZA

Uczniowie klas 4-6

To czas, kiedy gramatyka wchodzi na salony. Tu uczymy, że „gramatyka mi styka”. Nadal jest wesoło, bo są komiksy, piosenki i wierszyki przemycające gramatykę oraz odpowiednie słownictwo. Zależy nam, aby Twoje dziecko zrozumiało, przećwiczyło i zastosowało potrzebne zasady. Nasz uczeń idzie z praktyczną stroną języka i zdobywa umiejętności, których wymaga współczesna edukacja. To tu zdobywa bazę, potrzebną do poradzenia sobie na egzaminie ośmioklasisty, ale też na poczcie, w sklepie, czy w restauracji.

klasa 4
Lekcje: 1x90 minut
1850 zł / kurs roczny
klasy 5
1x90 min
kurs roczny 1950 zł
klasy 6
1x90 minut
1970 zł / kurs roczny

PROGRESS

Młodzież klas 7-8

Zagłębiamy się w tajniki gramatyki, wkraczamy na wyższy poziom słownictwa i wypowiedzi wykorzystując to, czego nauczyliśmy się wcześniej. Tu nadal jest atrakcyjnie, bo w nauce wykorzystujemy narzędzia, które dostarcza nam świat, czyli filmy, Youtube’a, scenariusze, ambitne teksty oraz piosenki. Ucząc się w tej grupie mamy nabrać pewności w posługiwaniu się językiem,

Lekcje: 1x90 minut
1970 zł / kurs roczny

LICEUM

Uczniowie szkół średnich

Sky is the limit! Dlatego pozwól swojemu dziecku rozwinąć skrzydła, a tak mówić ściślej - język. To czas na ugruntowanie zdobytej do tej pory wiedzy. Licealista wkracza tu w najdrobniejsze tajniki gramatyki, przyswaja solidną dawkę nowego słownictwa i przede wszystkim uczy się tego, czego wymaga od niego świat za oknem, a nie tylko szkoła.

Lekcje 1x90 minut
1950 zł / kurs roczny

KURSY EGZAMINACYJNE

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Ten kurs to nie tylko powtórka, ale również katalog wiedzy o tym, jak się uczyć i jakich technik używać, a nawet jakimi programami i aplikacjami się wspierać? Omawiamy strukturę egzaminu oraz zakres materiału. Powtarzamy gramatykę – czasy, stronę bierną, mowę zależną, okresy warunkowe, potrzebne zwroty, słownictwo, wyrażenia frazowe, czy idomy. omówienie struktury egzaminu oraz zakres materiału. Rozwiązujemy także próbne arkusze egzaminacyjne.

Lekcje: 1x90 minut / tygodniowo
1950 zł / kurs wrzesień-maj

KURSY WYRÓWNAWCZE

zajęcia indywidualne

1 osoba -80zł /45 minut
2osoby -100zł/45minut
3osoby- 120 zł /45minut

Sobotni (1x90 minut ) lub Wakacyjny (5 dni po 90 minut )

KURSY WAKACYJNE

Speaking Club

Rozgadaj się przed wyjazdem, nabierz pewności w mówieniu i przełam niepotrzebne bariery.

Gramatyka mi styka

Letnia powtórka z gramatyki

Ladies Speaking Club

Rozgadaj się przy kawie, w świetnym towarzystwie i poczuj się pewnie w konwersacji w języku angielskim.

Lekcje: 1x45 minut / tygodniowo
40 zł / zajęcia

Pamiętaj!

• Kursy standardowe w naszej szkole są organizowane na wszystkich poziomach zaawansowania i ujęte w ramy czasowe - dokładnie wiesz, ile trwa nauka na danym poziomie.
• Czesne możesz regulować co miesiąc lub w cyklu półrocznym i rocznym